Share Week 2018 – kto mnie inspiruje i kogo polecam

Share week 2018

Muszę się przyznać, że chociaż blogi czytam od dawna, to już od dłuższego czasu tkwię w bańce tych samych blogów. I ta bańka wcale się nie powiększała, wręcz przeciwnie! Z czasem z pewnych treści wyrastałem, przestawały mnie interesować lub sam bloger zmienił się na tyle, że jego czytanie nie sprawiało mi przyjemności. I tak ilość blogów malała i malała, a na ich miejsce nie wskakiwało nic nowego. Czas to zmienić!

Trwający właśnie Share Week jest doskonałą okazją do okrycia blogowych perełek, które warto czytać. W skrócie jest to akcja, w której blogerzy polecają inne blogi i na tej podstawie powstaje ranking.

Tegoroczna edycja jest pierwszą, w której biorę udział. Blogi, które czytam są różne, i najchętniej poleciłbym je wszystkie. Niestety tak się nie da, więc poniżej przedstawiam te, które w ostatnim roku najbardziej mnie inspirowały, przekazały wiele wiedzy lub po prostu pomagały w trudniejszych chwilach i w dążeniu do bycia lepszym człowiekiem.

LIFE MANAGERKA

Blog polecam przede wszystkim za to, że jest pełen inspiracji! A to podsunie pomysł na nową potrawę, a to na nową aktywność fizyczną, innym razem pokaże urokliwe miejsce do zwiedzenia. Autorka skupia się przy tym na zdrowym i szczęśliwym życiu. Wart polecenia jest nie tylko blog, ale również 2 kanały na Youtube, które prowadzi.

TO SIĘ OPŁACA!

Agnieszka dzieli się na blogu przede wszystkim świetnej jakości wiedzą na temat biznesu i freelance’u. Dodatkowo podaje je w sposób przejrzysty i zrozumiały dla laika. Od jakiegoś czasu tworzy również podcast, który poza dodatkową treścią po prostu bardzo przyjemnie się słucha. Czekam na więcej!

HAKIERKA

Blogów lifestylowych czytam zdecydowanie rzadziej niż kiedyś, ale teksty Amandy jakoś zawsze do mnie trafiają. Są lekkie, trafne i dosadne. Autorka nie boi się dotykać trudnych czy niewygodnych tematów. Oczywiście jest tam też miejsce na IT.

Znacie te blogi? Zapewne Ameryki nimi nie odkryłem, ale jeśli choć jedna osoba się nimi zainspiruje, to było warto. A może wy znacie mniej znane blogi, które chcielibyście polecić? Dajcie znać w komentarzach :)

Spodobał Ci się wpis? Podaj go dalej: